Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Habit Lori Hoxha, kujt i referohet postimi i fundit?

Postuar: 12/06/2018 - 22:29

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha publikon shpesh në rrjete sociale shprehje që kanë të bëjnë me të. Këtë herë ajo ka postuar një storie në rrjete sociale ku shkruan: "Nëse do të shohësh ndonjëherë dikë që të jetë përpara meje, atëherë ai duhet të jetë patjetër më mirë se unë në diçka,”-ka shkruar Hoxha. Nuk dihet se kujt i referohet trashëgimtaria e Top Channel me këtë shprehje.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 2

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/06/2018 - 10:14

Modelja Oriola Marashi di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes me pozat e saj provokuese, por edhe me komentet pa doreza që u kthen fansave.

Postuar: 23/06/2018 - 23:59

U përfol shumë më media ndarja e këngëtares shqiptare Morena Taraku nga miliarderi Iranian. 

Postuar: 23/06/2018 - 22:43

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, ka bërë një postim në Instagram, ku në një montazh gjende

Postuar: 23/06/2018 - 22:08

Çifti i njohur i aktorëve turk Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen kanë nxjerrë në shitje makinat e t

Postuar: 23/06/2018 - 21:59

Këngëtarja bukuroshe Morena Taraku është përfolur shumë në media për lidhjen e saj me miliarderin

Postuar: 23/06/2018 - 21:34

Paparacët kanë fotografuar vajzën e madhe të ish-presidentit Obama, Malia Obama, në shoqërinë e t

Postuar: 23/06/2018 - 19:37

Këngëtari Akon ka thënë se po planifikon të krijojë një kriptovalutë që do mbajë emrin e tij.Në d