Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Habit Meghan Markle, e zotëron mirë fushën dhe topin edhe me këpucë me taka

Postuar: 25/09/2018 - 10:00

Duka dhe Dukesha e Sussex përveç elegancës, kanë treguar anën e tyre sportive. Meghan Markle dhe Princi Harry të hënën morën pjesë në ceremoninë e Coach Core Awards, në një program që inkurajon të rinjtë të përfshihen në aktivitetet sportive.

Meghan dhe princi i saj testuan aftësitë e tyre në sporte, ndërsa dukesha bie në sy pasi kishte veshur këpucë me taka.

Por kjo nuk e ka penguar atë që të zotërojnë mirë fushën dhe topin.

 

Watch: Meghan, Duchess of Sussex, taking part in a netball passing drill as Harry takes his place at the other side of the gym

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 55

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 11:34

Kantautori shumë i dashur për publikun shqiptar, Flor Mumajesi, fitoi zemrën e të gjithëve me këngë “Plas” që fitoi edhe çmimin e parë te “Kënga Magjike”.
 

Postuar: 11/12/2018 - 11:16

Mbrëmjen e kaluar, bukuroshja Trejsi Sejdini e cila këtë vit do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss

Postuar: 11/12/2018 - 08:27

Puntata e radhës e spektaklit të kërcimit "Dance with me" mbajti mbrëmjen e djeshme të

Postuar: 10/12/2018 - 22:28

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance With Me", por këtë her

Postuar: 10/12/2018 - 19:34

Xhensila Myrtezaj ka publikuar pak minuta më parë një foto krah Pirro Çakos.

Postuar: 10/12/2018 - 19:34

Reperi i njohur ndërkombëtar po përballet me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike.

Postuar: 10/12/2018 - 19:16

Super-modelja ruse po njihet së fundmi për kapacitetet e saj të shumëfishta si aftësia për të v