BREAKING NEWS

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të gjithëve: Vetëm këto do jenë ditët e pikut, ndërsa lajmi i mirë është se numri i të prekurve do të ulet...

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të
x

Gossip

Habit modelja shqiptare, nxjerr pjesët intime në mes të Milanos (Video)

Habit modelja shqiptare, nxjerr pjesët intime në mes të Milanos

Modelja shqiptare Aurela Hoxha në një event në mbrëmjen e modës në Milano shfaqet me një fustan të kuq të veshur, ku mund të shihet lehtësisht që nuk ka veshur të brendshme.

Çarja e fustanit që është edhe më sipër sesa fundi i këmbës së majtë, e bën Aurelën që të shfaqet mjaft transparente dhe pa komplekse në Milano.

Ajo shoqërohej në këtë event dhe nga fotografi Endrit Mertiri, me të cilin duket se kanë rregulluar dhe marrëdhëniet që u ftohen disa kohë më pare.

Vetë Aurela jo pak herë në vitet e fundit, është akuzuar për operacione plastike, dhe përdorimin e Photoshopit në fotot e saj, por mesa duket kjo video e mëposhtme, nuk ka pasur shumë nevojë për editim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on