BREAKING NEWS

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja Yuri Kim shfaqet si kurrë më parë (Pamjet)

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja
x

Gossip

Habit moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare dhe e pranon publikisht: Nuk di tabelën e shumëzimit

Habit moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare dhe e pranon

E ftuar në një intervistë moderatorja dhe këngëtarja shumë e dashur për publikun, Evi Reçi ka treguar më shumë detaje rreth jetës së saj. Evi ka zbuluar 10 gjërat që nuk i kishim dëgjuar rreth saj.

Ndër to, moderatorja ka rrëfyer se është shumë keq me matematikën dhe se nëse e pyesni për tabelën e shumëzimit është e sigurt që do të gabojë.

Një gjë tjetër që ju nuk dini është se unë jam shumë keq me matematikën. Kështu që nëse doni të më ofendoni, apo doni të bëj figurë të keqe, më pyesni për tabelën e shumëzimit, jam e sigurt që do të gaboj”, është shprehur Evi në një intervistë për Prive.

Ndërkaq gjatë kësaj interviste ajo ka treguar dhe shumë detaje të tjera rreth saj që mund ti mësoni në videon e mëposhtme.