BREAKING NEWS

“Mos hyni në gjynah! Ka shembuj historish të turpshme”, kryeministri Rama lëshon paralajmërimin e rëndë dhe i bën ftesën e papritur opozitës: Të vejë ulërimën për çdo rast!

“Mos hyni në gjynah! Ka shembuj historish të turpshme”,
x

Gossip

Habit Sonila Meço, del me pizhama në mes të emisionit (VIDEO)

Habit Sonila Meço, del me pizhama në mes të emisionit (VIDEO)

Gazetarja dhe moderatorja, Sonila Meço si kurrë më parë është shfaqur me pizhama për të dhënë një intervistë për emisionin "Ditë e re" në Ora News.

Sonila zgjodhi të dilte në ekran me rrobat e gjumit duke mos pasur asnjë kompleks edhe pse ishte në transmetim live teksa komunikonte me Arjola Shehun dhe Kelvi Kadillin.

Një foto nga kjo intervistë Sonila e ka postuar në rrjetet sociale dhe shkruan se është gati për sezonin e ri të "Tempora".

"Kur zgjimin ta bën ‘Ditë e re’ jo me një, por me dy diej Arjola Shehu, Kelvi Kadilli. Me pizhama, por esëll, gati për sezonin e ri të Tempora", shkruan Sonila.