BREAKING NEWS

Nuk gjen qetësi toka, 3 lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti në Korçë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Nuk gjen qetësi toka, 3 lëkundje të njëpasnjëshme
x

Gossip

Habitet Rudina Magjistari, iluzionisti i bën ‘live’ në emision trukun e pabesueshëm (VIDEO)

Habitet Rudina Magjistari, iluzionisti i bën ‘live’ në

I ftuar tek "Rudina" pasditen e djeshme ishte iluzionisti i famshëm shqiptar, Nadir Mura i cili prej vitesh jeton në Itali ku vazhduar karrierën e tij si iluzionist, aktor dhe tani edhe producent dokumentarësh.

Habitet Rudina Magjistari, iluzionisti i bën ‘live’ në

Gjatë emisionit, Mura realizoi ‘live’ një truk magjie duke vendosur një letër poshtë tavolinës e më pas duke e shfaqur sipër saj.

Habitet Rudina Magjistari, iluzionisti i bën ‘live’ në

Rudina u habit nga ky truk magjie dhe e pyeti Murën sesi arrin ta realizojë. Iluzionisti e mbajti sekret trukun e tij të magjisë duke u shprehur se as vetë nuk e di si arrin ta bëjë.

Mura i bëri Rudinës edhe një truk tjetër duke përdorur sheqerin. Ndiqeni në videon e mëposhtme.