BREAKING NEWS

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen reagimi i papritur i kryeministrit Rama: Mos hapni llafe kot. Ja cilin qytet kam zgjedhur

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen
x

Gossip

Hakerat i bëjnë atë që nuk e priste, këngëtarja Aurela Gaçe del me njoftimin urgjent

Hakerat i bëjnë atë që nuk e priste, këngëtarja

Jo të paktë janë ata artistë që ankohen për sulme të ndryshme nga hakerat në rrjetet sociale. E njëjta gjë i ka ndodhur edhe këngëtares Aurela Gaçe.

Përmes një njoftimi në rrjetet sociale Aurela njofton se llogaria e saj në Facebook, është marrë momentalisht nga hakersa dhe po punohet për ta rikthyer atë së shpejti.

Hakerat i bëjnë atë që nuk e priste, këngëtarja