Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave”, Bleona i kthehet ndjekësit dhe e bën të pendohet keq

Postuar: 22/08/2019 - 14:16

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale, Bleona ndan shpesh herë foto dhe video me ndjekësit që marrin vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një video ku shihet një makinë “Lamborghini” luksoze që kalon mbi makinat e tjera, sepse nuk mundet të presë në trafik bashkë me to. “Historia e jetës sime e shpjeguar në një video 15 sekondëshe”, ka shkruar Bleona  pranë videos e cila është komentuar gjatë.

Por njëri nga fansat i ka lënë një koment që ka inatosur keq Bleonën. "Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave”, i shkruan ai, ndërkohë që Bleona menjëherë ja kthen: "Këmbët unë i hap vetëm kur jam e detyruar ti bëj Sh**E.N në kokë njerëzve si puna jote. Është e vetmja mënyrë që mos të lagem vetë! Kupton, kafshë e egër e pyllit”.

Bleona nuk është ndalur me aq dhe në Instastory ka publikuar profilin e djalit në fjalë dhe ka shkruar: “Bleonairs iluminojeni pak këtë qyqarin që të kuptojë që këmbët hapen dhe për nevoja të tjera, përveç nevojës që i ka hapur mami i tij”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publiku dhe regjisori vendosi të sjellë një film të dytë.

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto

Postuar: 21/09/2019 - 13:52

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e

Postuar: 21/09/2019 - 13:42

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Postuar: 21/09/2019 - 13:32

Ndonëse po i mungon muzikës, Rezarta Shkurta vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara

Postuar: 21/09/2019 - 13:26

Viola Spiro ka vite që është pjesë e ekranit shqiptar dhe i janë besuar gjithmonë disa nga emis