BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Gossip

“Hapni sytë, Trixa para Dagz-it më ka mua”/ Shpërthen i revoltuar Donaldi dhe nuk lë gjë pa thënë: Ça është kjo, i japin gojës kot?! Talleni...

“Hapni sytë, Trixa para Dagz-it më ka mua”/ Shpërthen

Debate të ashpra janë shkaktuar në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, pas zinxhirit të shpëtimit që u nis nga Beatrixa.

Në fund të këtij zinxhiri mbetën Einxhel dhe Dj Dagz, ku ky i fundit u zgjodh nga publiku për të dalë përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

E ky zinxhir është komentuar shumë, e madje ka hapur edhe debate mes Einxhel dhe disa prej banorëve aty.

Lidhur me komentet që po bëheshin në shtëpi për këtë zinxhir, Donaldi ka reaguar paksa i nervozuar kur Egzona është shprehur se priste që “Trixa të shpëtonte Dagz-in”.

Pjesë nga biseda:

Egzona: Nëse Trixa do kishte zgjedhur Dagz, unë do isha në nominim

Donaldi: Po Trixa para Dagz më ka mua njëherë, avash se ja fut kot. Si Trixa zgjedh Dagz-in. Ore të ka zgjedhur ty për shkak të situatës, hapni sytë ça bëni. Talleni, si Trixa zgjedh Dagz-in. Po të kërkon Einxhel llogari se pse nuk shpëtove Dagz?

Beatrix: Po

Donaldi: Po ti më ke mua, ça është kjo, i japin gojës kot

Beatrix: Unë e kam thënë aty brenda se do zgjedh gjithmonë Donaldin. Po ashtu i ra sonte