Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Haradinaj dhe bashkëshortja e tij vizitojnë në spital Nexhmije Pagarushën (Foto)

Postuar: 11/07/2018 - 16:58

Gjatë natës së kaluar është raportuar se ikona e  muzikës shqiptarë Nexhmija Pagarushës i është përkeqësuar gjendja shëndetësore.

Nexhmije Pagarusha u dërgua në emergjencën e QKUK-së, ku edhe i është dhënë ndihma mjekësorë dhe tashmë është jashtë rrezikut për jetë.Ndërkohë sot është pikërisht kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij Anita Muçaj-Haradinaj të cilët kanë vizituar ikonën e muzikës në banesën e saj në lagjen Ulpiana, raporton Indeksonline.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/07/2018 - 23:55

 Ish-miss Universe Albania, Fjoralba Dizdari, e ftuar në “Pushime on Top” ka rrëfyer gjithçka për karrierën e saj si modele në Amerikë dhe historinë e dashurisë që e bëri të braktisë “tokën e pr

Postuar: 21/07/2018 - 23:44

 Ronaldo është tashmë në qendër të vëmendjes jo thjesht për suksesin, por edhe për vendimin

Postuar: 21/07/2018 - 23:10

Këngëtarja e shumë hiteve dhe shumë e dashur nga publiku, Samanta Karavella ka qenë në vëmendjen

Postuar: 21/07/2018 - 22:58

 Lyrical Son, i ftuar në emisionin “Pushime on Top”, u ndal në rrëfime për jetën

Postuar: 21/07/2018 - 22:40

Pas një periudhe të gjatë shkëputje këngëtari Vedat Ademi i është rikthyer tregut muzikor me një

Postuar: 21/07/2018 - 22:34

Të gjithë menduan se ata janë një nga çiftet më të dashuruar të momentit, pas shfaqjes në koperti

Postuar: 21/07/2018 - 22:25

Janë bërë më shumë se dy vjet që kur Rihanna ka publikuar albumin e fundit “Anti” por