BREAKING NEWS

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën, ja çfarë ndodh nëse nuk paraqitet ish kryeprokurori pasi ka një javë që është larguar jashtë vendit

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën,
x
BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Gossip

“Harrojeni të dal më me bikini”, këngëtarja s’e mban fjalën, nxjerr të pasmet në bregdet

“Harrojeni të dal më me bikini”, këngëtarja

Enca Haxhia gjithmonë di të tërheqë vëmendjen e ndjekësve me postimet e saj. Këngëtarja aktualisht është duke shijuar pushimet, ndërsa nuk heziton të ndajë foto nga vendi që ajo ka zgjedhur për të pushuar.

Së fundmi, Enca ka publikuar në Instastory, foto ku shihet me bikini të zeza, teksa pozon pranë detit.

Pak ditë më parë Enca Haxhia tha se “nuk do të postonte më foto me bikini”, por mesa duket këngëtarja e paska harruar këtë “premtim”.

     
“Harrojeni të dal më me bikini”, këngëtarja
 
     
“Harrojeni të dal më me bikini”, këngëtarja
 
     
“Harrojeni të dal më me bikini”, këngëtarja

Më të lexuarat