BREAKING NEWS

Haaland ka shënuar 103 gola në 100 paraqitjet e tij të para në ligë në Evropë, ja sa ka Messi dhe Ronaldo?

Haaland ka shënuar 103 gola në 100 paraqitjet e tij të para
x
BREAKING NEWS

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/ Nga masakrat tek atentatet, Policia në konferencë urgjente, zbardhen detajet e super-operacionit: Ishin vrasës me pagesë

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/
x
BREAKING NEWS

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje. Detajet

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal,
x
BREAKING NEWS

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA, prokurori i njohur i Tiranës fiton gjyqin në Strasburg

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA,
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Nëse publikohet Memex e gjithë organizata e Policisë së Shtetit rrëzohet, ja kush janë ata që cënohen më shumë

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën paralajmërimin e fortë: Nëse grupet kriminale marrin në dorë sistemin MEMEX do të ketë pasoja, kjo situatë...

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të FRPD: Kë gënjeni ju, budallenj na dini?

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po gënjejnë, institucionet e dinë shumë mirë se cilat sistemi janë sulmuar dhe ç’të dhëna janë marrë

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po
x

Gossip

Harry dhe Meghan do të largohen nga Britania e Madhe sa më shpejt që të munden, ja arsyeja pse çifti kanë marrë këtë vendim

Harry dhe Meghan do të largohen nga Britania e Madhe sa më shpejt

Princi Harry dhe gruaja e tij Meghan Markle, Dukesha e Sussex, pritet të largohen nga Mbretëria e Bashkuar “sa më shpejt që të jetë e mundur” në mënyrë që të kthehen te dy fëmijët e tyre, Archie dhe Lilibet. Çifti kanë kaluar pothuajse gati tre javë larg tyre.

Harry dhe Meghan Markle thuhet se po planifikojnë të fluturojnë në shtëpi sa më shpejt, por ata janë ende në Britani, pasi kishin qëndruar në Windsor pas funeralit të Mbretëreshës, tha një burim për Times.

Çifti mbretëror fillimisht duhej të qëndronte në Britaninë e Madhe për disa ditë kur mbërritën në fillim të këtij muaji, pasi ishin planifikuar të merrnin pjesë në disa angazhime të profilit të lartë, përfshirë samitin One Young World në Mançester dhe WellChild Awards në Londër.

Megjithatë, gjatë qëndrimit të tyre, mbretëresha u sëmur para se të vinte lajmi tronditës se ajo kishte vdekur në moshën 96-vjeçare, ndaj çifti qëndruan në Britani për t’i dhënë lamtumirën e fundit.