Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Harry dhe Meghan urojnë princ George për ditëlindjen, por ky detaj i ka nxehur keq të gjithë

Postuar: 23/07/2019 - 12:02

Ditën e djeshme vogëlushi i familjes mbretërore Princ George ka festuar ditëlindjen dhe në rrjetet sociale të shumtë kanë qenë ata që e kanë uruar nëpërmjet fotove të ndryshme. Ashtu si dhe pjesëtarët e tjerë të familjes mbretërore edhe Princ Harry dhe Meghan zgjodhën ta uronin në Instagram, megjithatë urimi i tyre ka nxehur gjithë fansat.

“Gëzuar ditëlindjen. Të urojmë një ditë speciale të mbushur me dashuri”, shkruante çifti i njohur në Instagram, një urim ky që u pasua me një sërë komentesh negative. Të shumtë ishin ata që e pyetën Harry-n dhe Meghan se kujt po i drejtoheshin me këtë urim dhe se përse nuk e kanë shkruar siç duhet emrin dhe titullin e vogëlushit.

Shumë fansa kanë rënë dakord që pavarësisht se Harry është xhaxhai i tij duhet që ai dhe Meghan t’i drejtohen George me titulli Princ pasi kështu janë rregullat.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke u solidarizuar me dhimbjen dhe me familjet e prekura nga tërmeti tragjik në Durrës, që u mori jetën 51 njerëzve.

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt

Postuar: 07/12/2019 - 22:29

Aleksia Peleshi, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka publikuar lirbrin e saj të parë.&ld