BREAKING NEWS

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të gjithëve: Vetëm këto do jenë ditët e pikut, ndërsa lajmi i mirë është se numri i të prekurve do të ulet...

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të
x

Gossip

Harry e Meghan kanë zgjedhur të jetojnë në vilën 18 milionë dollarëshe në Kanada, që do të rrethohet nga plantacione...

Harry dhe Meghan zgjodhën të jetojnë në Kanada, në një vilë luksoze të rrethuar nga ishulli i gjelbër Vancouver, me një kopsht të madh dhe një pamje befasuese të oqeanit. Kush e di nëse në kohën e vendimit mund ta kishin imagjinuar që së shpejti ata do të gjendeshin të rrethuar nga plantacione kanabisi. Sipas “Daily Mail”, në fakt, toka ngjitur me vendbanimin së shpejti mund të përdoret për të mbjellë kërpin indian.

Në afërsi të vilës prej 18 milionë dollarësh është një ish-fermë pulash e braktisur, e marrë me qira kohët e fundit nga një fermer kanabisi, i cili do të dëshironte ta kthejë atë në fermën e tij. Por, jo vetëm. Në momentin që përdorimi i marijuanës për qëllime rekreative në Kanada është i ligjshëm, shtëpia e dukëve të Sussex së shpejti mund të rrethohet nga sipërmarrës të vendosur për rritjen e kërpit indian.

Ndërkohë, Harry dhe Meghan po kërkojnë gjithashtu të ngrenë folenë e tyre edhe në Los Anxhelos. Me sa duket, ia kanë vënë syrin një vile luksoze në Malibu, ku më parë ka jetuar Kylie Jenner, që është 30 minuta larg me makinë nga shtëpia e nënës së Markle, Doria Ragland. Prona, e cila i tejkalon 7 milionë dollarë, është e përbërë nga tetë dhoma gjumi, 10 banja, një kinema, një pishinë dhe një fushë tenisi.

Harry e Meghan kanë zgjedhur të jetojnë në vilën 18

Harry e Meghan kanë zgjedhur të jetojnë në vilën 18

Harry e Meghan kanë zgjedhur të jetojnë në vilën 18

Harry e Meghan kanë zgjedhur të jetojnë në vilën 18

Harry e Meghan kanë zgjedhur të jetojnë në vilën 18

Harry e Meghan kanë zgjedhur të jetojnë në vilën 18

Harry e Meghan kanë zgjedhur të jetojnë në vilën 18

Harry e Meghan kanë zgjedhur të jetojnë në vilën 18