BREAKING NEWS

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc Çapja, Klodiana Lala zbulon çfarë i pret 14 të rrezikshmit e shpallur në kërkim: Pas një muaji do të...

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc
x
BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi Kodheli jep lajmin fantastik, merr postin e rëndësishëm në Asamblenë e NATO-s

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi
x
BREAKING NEWS

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët “përpijnë” tregun e fruta-perimeve në Tiranë, shikoni pamjet çfarë po ndodh mes dy pallateve. Reagon Policia

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët
x
BREAKING NEWS

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive tronditëse të Dumanit dhe Hoxhajt, SPAK shpall në kërkim ndërkombëtar 14 ‘bosët’ e njohur, shkresat i përcillen Interpolit

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive
x
BREAKING NEWS

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e fortë: Maskara...

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e
x
BREAKING NEWS

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/ Rithemelimi zbardh agjendën, ja si do të mësohen emrat fitues. Berisha e Paloka do të…

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj demokracisë, ish-kryeministri është simboli i korrupsionit, pas SHBA edhe BE pritet ta shpallë “non grata”

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”: Kush janë ministrat më të korruptuar në qeveri, surpriza e madhe është Edi Rama, ja në çfarë vendi renditet në listë

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”: Kush janë ministrat
x

Gossip

“Helmohesha me ditë të tëra, s’dija çfarë bëja”, këngëtari i njohur shqiptar rrëfen periudhën më të errët të jetës së tij: Kam bërë një gabim të pafalshëm!

“Helmohesha me ditë të tëra, s’dija çfarë

Këngëtari Endri Prifti në një intervistë që ka dhënë mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Glamour Zone’ u shpreh se është penduar për disa dite të këqija që ka kaluar, ku shprehet se ka qenë nën efektin e 'helmeve'

Ester Bylyku: Më trego një rast, për diçka që ti ke bërë në gjendje të dehur dhe më pas je penduar.

Endri Prifti: Këto kanë të bëjnë me ato helmet që them unë, që rri shumë keq në ambiente që s'duhet të jesh. Rri kot, nuk e kupton se çfarë gabimi po bën, je duke bërë një gabim që nuk e meriton, por nuk funksionon kjo, sepse je helmuar. Dhe bën atë që kur të shohin njerëzit që rri në një banak i varur, me gotën e alkoolit përpara, kalojnë 24 orë, kalojnë 24 orë të tjera dhe ti je akoma aty, ky është një gabim i pafalshëm. Shumë njerëz mund  ta gjykojnë, por kam qenë i helmuar aty.

Më të lexuarat