BREAKING NEWS

Garë e fortë, publiku vendosi sonte/ Drejt finales, këta janë 4 banorët më të preferuar të ‘Big Brother Vip’

Garë e fortë, publiku vendosi sonte/ Drejt finales, këta
x
BREAKING NEWS

Kanë çoroditur rrjetin, dalin të gjitha sheshit! Arjola trondit me sekretin: Një grua u dashurua me mua/ Ky është banori që kur ishte 23 vjeç ka pasur marrëdhënie me një 47-vjeçare. S’do besoni sekretin e Donaldit dhe Monikës

Kanë çoroditur rrjetin, dalin të gjitha sheshit! Arjola trondit
x
BREAKING NEWS

Eksplozivi në shtëpinë e Armando Dukës/ Del EMRI, ky është biznesmeni i fuqishëm që vendosi lëndën plasëse. Zbardhen detajet e forta

Eksplozivi në shtëpinë e Armando Dukës/ Del EMRI, ky
x
BREAKING NEWS

Basha nxjerr dokumentin që i ‘shuan shpresat’ Sali Berishës

Basha nxjerr dokumentin që i ‘shuan shpresat’ Sali
x
BREAKING NEWS

Dëshmia “bombë” nga SHBA: Berisha do të arrestohet! Ja çfarë e ka fundosur! Pse t’i fshehim këto gjëra?

Dëshmia “bombë” nga SHBA: Berisha do të arrestohet!
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbulon detajet e forta: Bankomati i klanit, si ia prenë “krahët Çapajve” marokenët! Grupit i është dhënë goditje shumë e rëndë...

Artan Hoxha zbulon detajet e forta: Bankomati i klanit, si ia prenë
x
BREAKING NEWS

Policia “blindon” hyrjet dhe daljet e qytetit, çfarë po ndodh në Fier

Policia “blindon” hyrjet dhe daljet e qytetit, çfarë po
x
BREAKING NEWS

Masakra e Lushnjës, GJKKO jep vendimin për Orges Bilbilin dhe Anterio Kaloshin

Masakra e Lushnjës, GJKKO jep vendimin për Orges Bilbilin dhe Anterio
x

Gossip

Historia që po trazon rrjetet sociale/ Doli e tradhtuar nga Donaldi dhe modelja, por shikoni si po e fiton Bora Zemani përkrahjen e gjerë të publikut, e pabesueshme ajo që ka ndodhur me Beatrixën (FOTO)

Historia që po trazon rrjetet sociale/ Doli e tradhtuar nga Donaldi dhe

Historia me Donaldin, Borën e Beatrixën ka marrë të gjithë vëmendjen ditët e fundit, duke u kthyer në sensacionin e rrjeteve sociale.

Mbrëmjen e djeshme kishte një sqarim të situatës me Donaldin, i cili deklaroi se e kishte lënë pas historinë me Borën, Beatrix që u ndje e sikletosur nga kjo situatë e kërkoi falje dhe Bora që nuk reagoi fare.

Megjithëse historia sensacionale mes tyre po shihet si një tradhti ndaj Borës, moderatorja duket se ka fituar mbështetjen e publikut, në Instagram.

Nga një vëzhgim i thjeshtë shihet që pas shkëmbimit të puthjes me Donald Veshajt, moderatores i është rritur numri i ndjekësve me afërsisht 100 mijë. E njëjta gjë nuk ka ndodhur me Donaldin, i cili ruan pothuajse të njëjtin numër ndjekësish në Instagram. Ndërsa këngëtarja Beatrix Ramosaj, është edhe më e ‘ndëshkuara’, pasi ka humbur rreth 15 mijë ndjekës që pas përfshirjes në lidhje me Donaldin.

Historia që po trazon rrjetet sociale/ Doli e tradhtuar nga Donaldi dhe

Historia që po trazon rrjetet sociale/ Doli e tradhtuar nga Donaldi dhe

Historia që po trazon rrjetet sociale/ Doli e tradhtuar nga Donaldi dhe