BREAKING NEWS

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm për taksën ndaj Serbisë, ja çfarë u vendos dhe kur do hyjë në fuqi

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm
x

Gossip

Hoqën dorë nga titujt mbretërorë dhe u vendosën në Kanada, gjithë përkrahësit e Princ Harry-t dhe Meghan Markle po shokohen nga ajo që zbuluan për shtëpinë e tyre (FOTO)

Hoqën dorë nga titujt mbretërorë dhe u vendosën në

Pasi hoqën dorë nga titujt mbretërorë, Princ Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan Markle u vendosën për të jetuar në Kanada sëbashku me djalin e tyre të vogël, Archie.

Shtëpia ku po jetojnë Meghan dhe Harry është një vilë luksoze në ishullin e gjelbër Vanvouver, me një kopsht të madh dhe me pamje nga oqeani. Vila skuhton plot 18 milionë dollarë

Sipas “Daily Mail”, tokat që rrethojën vilën luksoze të çiftit, do të mbillen së shpejti me bimë kanabisi.

Në afërsi të vilës prej 18 milion dollarësh, ishte një fermë shpendësh, por që tani është blerë nga një fermer kanabisi. Përdorimi i marihuanës në Kanada është i ligjshëm, por ndërkohë Harry dhe Megahn po kërkojnë edhe një shtëpi në Los Angeles.

Hoqën dorë nga titujt mbretërorë dhe u vendosën në

Hoqën dorë nga titujt mbretërorë dhe u vendosën në

Hoqën dorë nga titujt mbretërorë dhe u vendosën në

Hoqën dorë nga titujt mbretërorë dhe u vendosën në

Hoqën dorë nga titujt mbretërorë dhe u vendosën në

Hoqën dorë nga titujt mbretërorë dhe u vendosën në