BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

“Hudhra, vaj ulliri dhe …”, Arbana Osmani zbulon nepsin më të madh që ka në këto ditë të pritjes së ëmbël, goja lëng nga rezultati i recetës

“Hudhra, vaj ulliri dhe …”, Arbana Osmani zbulon nepsin

Të gjithë e dimë pasionin e për gatimin që ka moderatorja e njohur dhe shumë e dashur Arbana Osmani. Ajo receta të ndryshme i ndan edhe ndjekësit në Story. 

Në disa postime të fundit në Instagram ka treguar përgatitjen e një ushqimi që e shijon në maksimum gjatë këtyre momenteve.

“Hudhra, vaj ulliri dhe …”, Arbana Osmani zbulon nepsin

Bëhet fjalë për një miks galete hudhra, majdanoz, vaj ulliri dhe parmixhano. Pasi i përgatit dhe i skuq me kapak, Arbana tregon entuziazmin që ka për ti shijuar. Me këtë zbuluam edhe një prej ushqimeve për të cilat ka më shumë neps gjatë shtatzënisë.

Kujtojmë se moderatorja është në pritje të një fëmije me fotografin Eduart Grishaj. 

“Hudhra, vaj ulliri dhe …”, Arbana Osmani zbulon nepsin

Më të lexuarat