BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

Humbi babain disa vite më parë, këngëtarja e njohur shqiptare rrëqeth me fjalët prekëse që i dedikon sot (VIDEO)

Humbi babain disa vite më parë, këngëtarja e njohur

Këngëtarja Beatrix Ramosaj gjithnjë bën dedikime për babanë e saj i cili fatkeqësisht nuk jeton më.

Ai është ndarë nga jeta shumë vite më parë dhe këngëtarja e ndjen çdo ditë mungesën e tij.

Nëse ai do ishte gjallë, sot do festonte ditëlindjen dhe siç mund ta imagjinoni dita e sotme është një ditë e mbushur me pikëllim për Beatrixin.

Ajo nuk ka harruar të ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një dedikim të ndjerë për të atin, me të cilin ka qenë shumë e lidhur.

“Disa ditë janë më të vështira se të tjerat… Më mungon babai im në qiell sot! Gëzuar ditëlindjen në parajsë babai im i shtrenjtë!

Dashuria jote do të jetojë në zemrat tona përgjithmonë! Të dua dhe më mungon ëngjëll!”- janë fjalët rrënqethëse të këngëtares krahas videove të vjetra të të atit.

Më të lexuarat