BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri dhe jep lajmin "e keq" për Edi Ramën

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në pallatin e Kremlinit zbulojnë sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit: Do të vdesë brenda 2...(VIDEO)

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare: Ja goditja që do të marrë Sali Berisha në 7 korrik dhe 4 dosjet e SPAK që do të tronditin opozitën, Meta përgjegjës për korrupsionin në Shqipëri

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve ushqimore, sa lek do të shiten duke nisur nga 1 kg sheqer deri tek...

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve
x
BREAKING NEWS

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe shkundje të sistemit, ja strategjia që po aplikojnë 2 antiamerikanët e “Foltores” për të joshur ithtarët e tyre

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe
x
BREAKING NEWS

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e njohur, rektorja e Universitetit ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është ministri më i pëlqyer në qeverinë “Rama 3”, Frida Krifca dhe Mirela Kumbaro më të urryerat për qytetarët

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur, reagon eksperti Karamuço dhe jep lajmin e bujshëm: Koha e duhur

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur,
x

Gossip

Humbi betejën kundër Depp, por Amber Heard cilësohet femra më e bukur në botë

Humbi betejën kundër Depp, por Amber Heard cilësohet femra

Një shkencëtar ka zbuluar se Amber Heard ka fytyrën më të bukur në botë.

Dr Julian De Silva, i cili punon në Qendrën për Kirurgjinë e Avancuar Kozmetike dhe Plastike të Fytyrës në Londër, përdori teknika të avancuara të hartës së fytyrës për të zbuluar se kush ka fytyrën më të bukur në botë.

Ky raport i quajtur ‘ Phi ‘ u zbulua nga grekët dhe përdoret në matematikë, art, dizajn, film, fotografi dhe shumë më tepër.

Raporti 1.618 mund të gjendet kudo në natyrë dhe shumë e kanë konsideruar atë një formulë sekrete për të krijuar perfeksionin.

“Grekët zbuluan se raporti ndodh kudo në natyrë dhe për mijëra vjet është menduar se mban formulën sekrete të fytyrave më të bukura në botë”, tha Dr Julian, duke folur për US Weekly në atë kohë.

Dr. De Silva zbuloi se, sipas teorisë së Raportit të Artë, fytyra e Heard ishte 91,85% e përsosur, më e lartë se tiparet e tjera të personazheve të famshme që ai studioi.

Kim Kardashian ka vetullat më perfekte dhe Emily Ratajkowski buzët më perfekte, ka zbuluar De Silva me të njëjtin proces.

Amber Heard humbi gjyqin për shpifje ndaj ish-bashkëshortit të saj Johnny Depp. Depp ngriti një padi tre vite më parë për shpifje kundër ish-bashkëshortes së tij Heard, pasi ajo e akuzoi për dhunë në familje. Çështja u gjykua Gjykatën e Virxhinias në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

 

Më të lexuarat