BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Gossip

Humbi djalin gjatë lindjes/ Georgina Rodrigues prek me postimin e saj të fundit në rrjete sociale

Humbi djalin gjatë lindjes/ Georgina Rodrigues prek me postimin e saj

Georgina Rodrigues dhe futbollisti i njohur  Cristiano Ronaldo para disa muajsh janë bërë sërish prindër, duke zgjeruar familjen e tyre.

Teksa dyshja ishin të lumtur se në jetë do të vinin dy fëmijë, vajzë dhe djalë, gjërat nuk shkuan ashtu siç duhet.

Bëjmë me dije se çifti njoftoi më 18 prill të këtij viti se gjatë lindjes kishte arritur të mbijetonte vetëm vajza.

Një postim i cili solli shumë reagime ngushëlluese për familjen e futbollistit portugez.

Që pas kësaj ngjarjeje ata kanë treguar se forcën e kanë gjetur tek familja dhe tek vajza që arriti të mbijetojë.

Së fundmi Rodrigues ka publikuar në Instastory një foto të qiellit së bashku me dy emoji, një ëngjëll dhe zemër duke ia dedikuar djalit të tyre.

Rodriguez dhe Ronaldo janë bashkë që nga viti 2017, ata kanë dy vajza Alana Martina, 4 vjeç dhe vajza e porsalindur.

Ylli i futbollit është gjithashtu baba i djalit Cristiano Jr., 11 vjeç dhe binjakëve 4 vjeçarë, Eva dhe Mateo.

 

Më të lexuarat