BREAKING NEWS

Ballkani, “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, ja “Dora e Zezë” serbe që nisi Luftën e Parë Botërore

Ballkani, “fuçia e barutit” që mund ta hedhë
x
BREAKING NEWS

“Renditemi në vendin e shtatë në botë për kultivimin e kanabisit”, eksperti i kriminalistikës jep alarmin: Shqipëria tranziti dhe përpunimi i drogërave të forta, grupet kriminale nuk kanë më interes me...

“Renditemi në vendin e shtatë në botë për
x
BREAKING NEWS

“Shteti u ngrit në këmbë për atentatin ndaj Tom Doshit”, Klodiana Lala akuzon rëndë politikanët: Kur duan e dërgojnë telefonin e autorit brenda natës në Izrael, vrasjen e Xhuvanit po e...

“Shteti u ngrit në këmbë për atentatin ndaj Tom
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Lala: Policia gënjeu, u minua institucioni, tentativa për të manipuluar ngjarjen. Karamuço: Ja pse shkuan në vendngjarje dy zv.drejtorët

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Lala: Policia gënjeu, u minua institucioni,
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Klodiana Lala zbulon çfarë u gjetën në ‘ML’: Si gënjeu publikisht Ardi Veliu për ngjarjen e Elbasanit

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Klodiana Lala zbulon çfarë u gjetën
x
BREAKING NEWS

“Ishte një ngjarje e rrezikshme, nuk iu falet”, Ervin Karamuço fajëson zyrtarët e policisë për vrasjen që tronditi vendin: Edhe gjyqtari ka shumë faj dhe përgjegjësi

“Ishte një ngjarje e rrezikshme, nuk iu falet”, Ervin
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ ‘Është për të vënë duart në kokë’, Klodiana Lala zbulon detaje të reja nga dosja: Dy zv.drejtorët e policisë ishin të parët në vendngjarje, gënjyen publikisht për...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ ‘Është për të vënë
x
BREAKING NEWS

Klodiana Lala zbulon kush janë personat e përfshirë në vrasjen e Pjerun Xhuvanit: Zyrtarët e policisë i kishin duart të lidhura!

Klodiana Lala zbulon kush janë personat e përfshirë në
x

Gossip

Humbi Donaldin / Shihni se çfarë ka ndodhur me Borën, ajo ka fituar diçka shumë të madhe!

Humbi Donaldin / Shihni se çfarë ka ndodhur me Borën, ajo ka

Ditët e fundit Bora-Donaldi-Beatrixa kanë qenë tre emrat më të komentuar dhe jo më kot. Teksa të gjithë prisnin që Donaldi të ribashkohej me Borën pas puthjes së famshme, ai bëri të papriturën duke u deklaruar beqar e duke nisur një histori dashurie me Beatrixën.

"Kjo është ajo që dua", tha Donaldi për Beatrixën live në spektaklin e të martës.

Ndërkohë Bora ende nuk ka bërë një reagim, por ajo që i ka ndodhur së fundmi flet shumë.

Bora mund të ketë humbur Donaldin, por ka marrë shumë mbështetje dhe dashuri. Moderatores i janë rritur ndjeshëm ndjekësit në Instagram e shifra ka kapur mbi 900 mijë.

Bora ka marrë dashuri jo vetëm nga publiku, por dhe shumë prej kolegëve duke nisur nga opinionisti Arjan Konomi, i cili e cilësoi si moderatoren më të mirë në Shqipëri.

Humbi Donaldin / Shihni se çfarë ka ndodhur me Borën, ajo ka

Më të lexuarat