BREAKING NEWS

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është një 18-vjeçar, 4 të rinj në gjendje të rëndë, Policia jep detajet e para  

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është
x

Gossip

Humbi dy javë më para të ëmën, Robert Berisha përlot me dedikimin (Foto)

Humbi dy javë më para të ëmën, Robert Berisha

Vëllezërit Berisha, Roberti dhe Patrisi humbën dy javë më parë nënë e tyre, Teutën. Robetrti i dedikoi më pas dhe disa fjalë prekëse ku shkruante se gjithmonë do të mbesë në kujtimet e tij.

“Vdekja mendon se mund të të marrë nga unë. Por ajo nuk e di që ti jeton përgjithmonë në kujtimet e mia. Më mungon.”, theksoi artisti. Por ndërsa kanë kaluar dy javë nga ndarja e saj nga jeta, këngëtari e ndjen mungesën e së ëmës më shumë se kurrë.

Po ashtu dhe sot Roberti ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një foto të saj ku shihet se mban në krah vajzën e tij, Renee. ’Dy javë pa ty mamushi jem’, ka shkruar ai duke i shtuar emoji të zemrave të thyera.

Humbi dy javë më para të ëmën, Robert Berisha

Më të lexuarat