BREAKING NEWS

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të Durrësit, policia zbardh detajet e para të ngjarjes së rëndë

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të
x
BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x

Gossip

Humbi jetën në moshë të re, muzikanti nga Kosova i afërm i këngëtares së njohur shqiptare që na ka përfaqësuar në Eurovision

Humbi jetën në moshë të re, muzikanti nga Kosova i

Këngëtari Lind Ibrahimi ka humbur jetën mbrëmë në shtëpinë e tij në Prishtinë. 

Sipas informacioneve nga ana e policisë ngjarja ka ndodhur në rrethana ende të paqarta.

Sipas detajeve ngjarja ka ndodhur mbrëmë ku fillimisht është raportuar për një person të pajetë të gjetur në një banesë dhe më pas u konfirmua se ishte Ibrahimi.

Muzikanti 32-vjeçar, Lind Ibrahimi, që u gjet i vdekur në lagjen “Emshir” është djali i tezes së këngëtares Lindita Halimi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila ka publikuar edhe bisedën e fundit me të.

“Qka na bone Lind”, ka shkruar këngëtarja, sipër një foto të muzikantit.

Lind Ibrahimi ishte muzikant dhe këngëtar i njohur në Kosovë si dhe ishte pjesë e një prej televizioneve të njohura në vend.

Më të lexuarat