BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Gossip

Humbi mikeshën e ngushtë, Hueyda El Saied, Arjan Konomi bën gjestin prekës (FOTO)

Humbi mikeshën e ngushtë, Hueyda El Saied, Arjan Konomi bën

Artistja e njohur Hueyda El Saied u nda nga jeta në moshën 46-vjeçare, duke trishtuar jo vetëm familjen dhe miqtë, por gjithë opinionin publik. U bë e ditur se Huyeda vuante nga një sëmundje e rëndë, nga kanceri i gjirit, me të cilën nuk e ka fituar dot betejën dhe ka mbyllur sytë përgjithmonë në moshën 46-vjeçare.

Një prej miqve të saj më të ngushtë ishte Arjan Konomi, i cili ka reaguar dhe më parë jo drejtpërdrejtë për artisten.

Kujtojmë se Arjani në puntatën e Për’puthen Prime në 30 Tetor, në hapje të programit dha një mesazh sensibilizues për kancerin e gjirit.
Përveç kësaj ai përmendi se ‘një nga personat më të dashur për të‘ po vuante nga kjo sëmundje dhe bëhej pikërisht fjala për Hueyeda-n.
“Një nga personat më të dashur të jetës sime, më të shtrenjtë, aktualisht është duke vuajtur në një spital evropian, në një situatë shumë të keqe prej kësaj sëmundjeje.”,- u shpreh ai.

Opinionisti ka marrë pjesë në ceremoninë mortore të artistes në Luxembourg, ku i ka qëndruar pranë edhe djalit të së ndjerës, Gabrielit.

Madje, Konomi ka ndarë në InstaStory një video me të voglin, teksa e përqafon dhe e fton të përshëndesë tek kamera.

Humbi mikeshën e ngushtë, Hueyda El Saied, Arjan Konomi bën

 

Më të lexuarat