BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën shqiptare

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën
x

Gossip

Humbi pak ditë më parë nënën, Robert Berisha vendos çfarë do bëhet me emisionin e tij

Humbi pak ditë më parë nënën, Robert Berisha vendos

Robert Berisha humbi njeriun e tij më të shtrenjtë. E ëma, Teuta, u nda nga jeta pak ditë më parë dhe lajmin e hidhur e bëri të ditur vetë këngëtari me anë të një postimi në rrjete sociale.

Kjo është një periudhë e vështirë për familjen Berisha. Për këtë arsye, Roberti ka vendosur të mos shfaqet në ekran deri me datë 21 shkurt.

Ai ka njoftuar se emisioni "Robi plaket kur don vet" do të jetë në një pauzë sezonale deri me datë 21 shkurt.

Humbi pak ditë më parë nënën, Robert Berisha vendos