BREAKING NEWS

Sa do bjerë ekonomia pas krizës së COVID-19? Rama i befason të gjithë me përgjigjen e tij

Sa do bjerë ekonomia pas krizës së COVID-19? Rama i befason
x

Gossip

Humbi parakohe nga jeta babain, reagon për herë të parë Enca dhe ndan dhimbjen e madhe që po përjeton: E kam të vështirë të flas!

Humbi parakohe nga jeta babain, reagon për herë të parë Enca

Këngëtarja Enca, të dielën që lamë pas humbi babain e saj.

Ai u nda nga jeta parakohe në moshën 64-vjeçare, pas një sëmundjeje të rëndë.

Pas lajmit të trishtë, Enca preferoi të qëndrojë në heshtje dhe mëngjesin e sotëm e ka nisur me një falënderim për të gjithë ata që e mbështetën në këto ditë të vështira.

Humbi parakohe nga jeta babain, reagon për herë të parë Enca

“Faleminderit nga zemra për të gjithë miqtë, kolegët dhe dashamirësit që na kanë dhënë forcë dhe dashuri me mesazhet e tyre në këto momente të vështira. Si e keni kuptuar unë e kam shumë të vështirë të flas në Instagram për gjërat që i kam afër zemrës, ndaj po e lë me kaq”, shkruan këngëtarja.

Humbi parakohe nga jeta babain, reagon për herë të parë Enca

Më pas ajo ka publikuar një pjesë nga kënga e saj e ndjerë “Balad” dhe fjalët ia dedikon të atit.

 “Nuk je o si dje

Deti blu dhe qielli me re

Flisnim për të ardhmen çfarë ndodhi me ne?