BREAKING NEWS

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj, ndërkombëtarët marrin në patronazh gjurmimin e parave të korrupsionit dhe burgosjen e politikanëve

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj,
x

Gossip

Humbi të ëmën pak ditë më parë, moderatorja e njohur rrëqeth me fjalët: Mu desh të hyja në studio në të tretat e mamit tim...

Humbi të ëmën pak ditë më parë, moderatorja e

Para pak ditësh moderatorja Fiori Dardha bëri me dije me anë të një postimi në rrjetet sociale se nëna e saj ishte larguar nga jeta. Dedikim e ndjerë që Fiori kishte bërë për të ëmën mund ta lexoni duke klikuar këtu.

Ndërkohë, nisur nga postimet e fundit në Instagram, ku moderatorja shfaqet në ambientet e televizionit ku punon, në studion e “Boom”, disa ndjekës të saj mesa duket e kanë pyetur si ka mundur t’i rikthehet normalitetit në një kohë kaq të shkurtër. Përgjigjen për këtë pyetje, Fiori e ka dhënë me anë të disa fjalëve në InstaStory, ku ndër të tjera bën me dije se i është dashur të regjistrojë në të tretat e së ëmës.

Ajo thotë madje se u përpoq të krijoi atmosferë dhe buzëqeshi me batutat e koleges Rozana Radi në ekran, sepse puna në televizion i ka këto kërkesa. Po ashtu moderatorja shprehet se bëri atë që mami i kishte lënë amanet, të vazhdojë jetën, duke mos lejuar dhimbjen që ta mposhtë.

Humbi të ëmën pak ditë më parë, moderatorja e

Më të lexuarat