BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Gossip

Humbje e madhe/ Ndërron jetë në spital në moshën 33-vjeçare aktori i njohur, familja jep lajmin e hidhur (Emri+Foto)

Humbje e madhe/ Ndërron jetë në spital në moshën

Ka ndërrua jetë në moshën 33-vjeçare aktori amerikan Robert Cormier, ndërsa ende nuk dihet shkaku.

Mediat e huaja raportojnë se lajmi është konfirmuar nga motra e tij e cila tha se ai ndërroi jetë në spital, pas plagëve të rënda që kishte marrë nga një rrëzim, por pa dhënë detaje të tjera.

Siç deklaruan njerëzit e tij, aktori “kishte pasion për të ndihmuar të tjerët dhe gjithmonë përpiqej të arrinte më shumë. Ai shijonte netët e filmave me familjen e tij dhe e admironte shumë të atin. Ai ndikoi te shumë njerëz gjatë gjithë jetës së tij, qoftë familja apo shokët e skuadrës dhe miqtë”.

Comier u shfaq në “Heartland” në sezonin e 15-të, ndërsa më hëerët ka luajtur në “Heartland”, në sserialin “Slasher” në Netflix, ka marrë pjesë në “Designated Survivor”, “Ransom” dhe “American Gods”, si dhe shumë role të tjera televizive.

Humbje e madhe/ Ndërron jetë në spital në moshën