BREAKING NEWS

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri
x

Gossip

Humbje e madhe për kinematografinë botërore, gjendet i vdekur aktori i njohur 30- vjeçar bashkë me të dashurën e tij

Humbje e madhe për kinematografinë botërore, gjendet i vdekur

Një lajm i rëndë dhe një humbje e madhe për kinematografinë botërore. Gregory Tyree Boyce , e cila u ka luajtur në Twilight , ka vdekur, në moshën 30 vjeç.

Zyra e Coroner County County Clark konfirmoi që Boyce dhe e dashura e tij Natalie Adepoju u gjetën të vdekur në Las Vegas.

Shkaku i vdekjes së tyre nuk është konfirmuar ende.

Një burim i E! News tha që dyshja u gjetën nga kushëriri i Boyce në shtëpinë e tyre në Las Vegas pasi ai vuri re që ata nuk ishin larguar për në Los Angeles ashtu siç po planifikonin të bënin.

“Kushëriri i Gregut u zgjua dhe vuri re që makina e Greg ishte ende në shtëpi. Ai ishte i shqetësuar sepse Greg duhet të ishte në Los Angeles atë ditë. Kushëriri i tij shkoi të kontrollonte dhe i gjeti ata”, tha ky burimi.

Kujtojmë që 30 vjecari luajti rolin e Tyler në “Twilight” në vitin 2008.

Humbje e madhe për kinematografinë botërore, gjendet i vdekur

Më të lexuarat