BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

Humbje e madhe për kinematografinë botërore, ndahet nga jeta aktori i famshëm i “Scarface”

Humbje e madhe për kinematografinë botërore, ndahet nga jeta

Aktori amerikan i cili luajti në filmin “Scarface”, Geno Silva, ka ndërruar jetë në moshën 72-vjeçare.

Ai luajti rolin e vrasësit të pamëshirshëm që vrau Tony Montana-n në filmin që ka bërë histori në Hollyëood.

Silva vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë, të cilën s’ka mundur ta përballojë dot më gjatë.

Ai ka ndërruar jetë në shtëpinë e tij në Los Angeles.

Aktori ka ndërruar jetë që më datën 9 të muajit maj, mirëpo lajmi i hidhur u tregua sot nga familjarët e tij për “Hollyëood Reporter”.

Humbje e madhe për kinematografinë botërore, ndahet nga jeta

Më të lexuarat