BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Gossip

Humoristi Gëzim Kruja festoi 80-vjetorin, Zef Deda e uron në mënyrën më speciale (Video)

Humoristi Gëzim Kruja festoi 80-vjetorin, Zef Deda e uron në

Humoristi i mirënjohur shkodran Gëzim Kruja ka mbushur ditën e djeshme 80 vjeç. Kolegu dhe miku i tij Zef Deda si gjithmonë brilant me finesën dhe humorin e hollë e ka uruar aktorin e madh në një mënyrë mjaft të bukur.

Gjatë drekës me miqtë, të njohurit dhe familjarët, Zef Deda ka kënduar për ditëlindjen e humoristit të madh duke përmendur të gjithë të ftuarit me emra duke krjuar kështu vargje me rima dhe duke e bërë më të këndshëm ambjentin për 80 vjetorin e mjeshtrit të madh të skenës.

 

Më të lexuarat