BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Gossip

Hyri mes futbollistit dhe partneres së tij? Reagon aktorja e famshme dhe tregon versionin e saj të historisë: Ai është gënjeshtar, me tha këto gjëra

Hyri mes futbollistit dhe partneres së tij? Reagon aktorja e famshme dhe

Vjen episodi i ri i telenovelës, Icardi – Wanda – China Suarez. Tani i takon aktores  të japë versionin e saj me fakte duke shpërthyer në Instagram.

“Unë po e shkruaj këtë për të ndalur gënjeshtrat, dhunën dhe shikimet shtrembër në ndërtimin e një historie të manipuluar për të bërë të kaloj edhe një herë, si cjapi te kasapi”.

Modelja akuzon sulmuesin argjentinas për të gjithë këtë histori.

“Është e lehtë të më bësh të ndihem keq duke mi kaluar mua përgjegjësitë. Çmimi i mbrojtjes së imazhit të një familjeje paguhet nga unë, jo nga ai që bërë gabimin. Kështu të gjitha janë në rregull”.

Gjithashtu ajo ka dicka edhe pë ata që nxjerrin lajme të rreme.

“Çdokush që përfiton nga kjo situatë në kurriz të jetës dhe karrierës sime përsonale do të paditet për riprodhimin e informacionit të rremë. Ajo që ndodhi nuk është një situatë që e kam filluar unë, as nuk e kam nxitur, as provokuar.

Në postimin e saj, ajo zbulon  se Icardi i ka thënë se është në prag të ndarjes me bashkëshorten aktuale.

“Unë jam lidhur me burra sepse i kam besuar ato që kanë thënë, se ata ishin të ndarë ose do të ndaheshin së shpejti,”  përfundon Suarez duke ia kaluar topin sulmuesin argjentinas.