BREAKING NEWS

Media e njohur italiane: Ja vendet në Shqipëri ku "fshihen" minerale të çmuara dhe plani i madh që po përgatit Meloni për Tiranën

Media e njohur italiane: Ja vendet në Shqipëri ku "fshihen"
x
BREAKING NEWS

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent
x
BREAKING NEWS

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është presidenti i ri i Turqisë

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me deklaratën e fundit për Gert Shehun

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me
x
BREAKING NEWS

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me përgjigjen

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, sovraniteti i Kosovës...

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe plas deklaratën ‘bombë’: Agjentët rus në Nish po pajisen me pasaporta diplomatike serbe

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe
x
BREAKING NEWS

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/ Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e forta: Ja pse Rama ka zgjedhur partnere Turqinë, ndërsa Berisha ka Greqinë?

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/
x

Gossip

I akuzuar për shfrytëzim prostitucioni dhe përdhunim, merret vendimi për influencuesin Andrew Tate

I akuzuar për shfrytëzim prostitucioni dhe përdhunim, merret

Një gjykatë rumune la në fuqi vendimin për të zgjatur paraburgimin me 30-ditë për influencuesin Andrew Tate.

Sipas mediave të huaja, gjykata rrëzoi ankesën e Tates për një masë më të butë sigurie, pas pretendimeve të influencusit për mosvërtetësi të akuzave.

Kujtojmë se mbi Tate-n dhe vëllain e tij rëndojnë akuzat e “shfrytësimit të prostitucionit” dhe ajo e “përdhunimit”.

Kujtojmë se shtetasi britaniko-amerikan dhe vëllai i tij Tristan janë në paraburgim që nga 29 dhjetori nën dyshimin për trafikim njerëzor, përdhunim dhe formim të një grupi të krimit të organizuar.

Më herët Tate ka qenë një kickbokser i talentuar, i cili vendosi më pas që të kthehej në një influencues.