BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Gossip

I befasoi të gjithë me largimin, vajzat nxjerrin prapaskenat e forta për Enxhëllin: Ja kush i ushtronte presion

I befasoi të gjithë me largimin, vajzat nxjerrin prapaskenat e forta

Pas largimit të Enxhëllit, në një intervistë për programin “Daily Love Story”, një nga konkurrentet, Suela ka deklaruar se Enxhëll kishte presion nga i ati dhe familja.

"Jo ne nuk na kishte thënë asgjë fare. Presioni ishte nga babi, nga familja, nuk e përballon dot", tha Suela.

Ndërkohë Meri u shpreh: Nuk e prisnim veteliminimin e Enxhëll, por ishte dëshira e saj. Mendoj se ajo e kishte menduar më parë këtë gjë.  Ne nuk e dinim, mbetëm aty të gjitha të habitura.

"Se di çfarë ndodhi. Ajo po thoshte që është ndjerë pak keq kur e sheh Saimirin në takime të tjera, ashtu siç ndihem edhe unë", tha Xhesi. 

Më të lexuarat