BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Gossip

I bëri një kërkesë publike disa ditë më parë, Lori Hoxha mban premtimin ndaj Luana Vjollcës

I bëri një kërkesë publike disa ditë më parë,

Lori Hoxha do jetë e pranishme në puntatën e parë të emisioni të Luana Vjollcës. Gjithçka nisi në Instagram-in e Lori Hoxhës, ku kjo e fundit kishte shoqëruar një foto të publikuar me shkrimin: “Dikush më tha që nëse shkruani dëshirën tuaj në komente, ajo realizohet.”

Luana shprehu dëshirën që ajo të ishte pjesë e emisionit të parë të “Shiko Kush Luan” dhe Lori e pranoi publikisht. Duket se premtimi është mbajtur, pasi vetë Lori ka publikuar sot një foto nga skena e re dhe xhirimet, duke u shprehur se ndihet mirë që është rikthyer në të.

“Shiko Kush Luan” rikthehet në 26 shtator në orën 21:00 në ekranin e Top Channel. Deri tani janë zbuluar dy të ftuarat e para: Lori dhe Kida. Me një skenë më të madhe dhe risi të tjera, jemi të sigurt se premiera do të thyejë rekorde si gjithnjë.

Më të lexuarat