BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Gossip

I bëri një kompliment, aktori i suksesshëm turk i përgjigjet publikisht moderatores shqiptare

I bëri një kompliment, aktori i suksesshëm turk i përgjigjet

Aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman është ndër më të suksesshëm në Turqi. Aktualisht ai luan në serialin e ri "Bay Yanlis", krah aktores Ozge Gurel.

Së fundmi, Can ka publikuar një video nga seriali dhe ka marrë komente të shumta. Mirëpo, një koment i bërë nga moderatorja Eva Murati ka tërhequr vëmendjen e fansave shqiptarë.

Eva i ka komentuar dy emoji, duke lënë të kuptohet se e ndjek "Bay Yanlis" dhe mendon që është "zjarr". Aktori i është përgjigjur moderatores, duke i replikuar po ashtu me dy emoji, si për t'i thënë: "Faleminderit yll!" Nuk dihet nëse dyshja njihen apo kthimi i komentit ka qenë i rastësishëm, pasi Cani nuk e ndjek në rrjete sociale.

I bëri një kompliment, aktori i suksesshëm turk i përgjigjetI bëri një kompliment, aktori i suksesshëm turk i përgjigjet

 

 

Më të lexuarat