Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I bie dhëmbi gjatë intervistës, paparazzi i VIP-ave bën veprimin e papritur në studio për ta gjetur (Video)

Postuar: 21/01/2019 - 23:10

Ai njihet si paparazzi i VIP-ave italianë dhe së fundmi flet për librin e tij “Nuk më keni bërë asgjë”. I ftuar në “Verissimo”, Fabrizion Corona filloi të fliste për skandalet që do të zbulojë ky libër dhe një prej tyre është edhe fakti që ish-e fejuara e tij , Silvia Provvedi e ka tradhtuar me Fedez. E gjitha kjo ka ndodhur gjatë kohës që Fedez ishte i lidhur me blogeren Chiara Ferragni, bashkëshorten e tij aktuale.

Mirëpo gjatë intervistës ish-paparazzi ka përjetuar një situatë të sikletshme. Coronas i bie dhëmbi dhe ai tenton ta marrë pa rënë në sy, por nuk ndodhi ashtu. Për më tepër, vetë moderatorja i thotë të vrapojë ta gjejë dhe ta vendosë.

Fabrizio largohet për një moment nga studioja dhe rikthehet sërish me dhëmbin e vënë, duke u shprehu rse ishte e gjitha një shaka. Kujtojmë që Corona njihet nga historia e tij e gjatë e dashurisë me modelen Belen Rodriguez, me të cilën u bë edhe baba për herë të parë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/04/2019 - 09:00

 Ashtu sikurse është bërë me dije kryetari i partisë ‘Zgjidhja’, Koço Kokëdhima do të kandidojë për kryetar në Bashkisë së Tiranës në zgjedhjet e 30 qershorit.

Postuar: 20/04/2019 - 23:57

Olen Çesari është padyshim një nga personazhet më të dashur për publikun e që me violinën e tij k

Postuar: 20/04/2019 - 23:39

E ftuar sot në “Xing me Ermalin”, Besa Kokëdhima ka zbuluar shumë të reja pas kaq shu

Postuar: 20/04/2019 - 23:31

Arbana Osmani sot për herë të parë ka folur në programin e saj 'Dua të të bëj të lumtur'

Postuar: 20/04/2019 - 22:58

Moderatori Isli Islami, i ftuar mbrëmjen e sotme në ‘Mos i fol shoferit’  ka rrë

Postuar: 20/04/2019 - 22:41

Këngëtarja Besa Kokëdhima, e njohur dhe si vajza e kreut të Partisw Zgjidhja,  Koço Kokëdhim

Postuar: 20/04/2019 - 22:19

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Besa Kokëdhima prej disa kohësh tashmë po jeton në Francë