BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Gossip

I biri i Sabri Fejzullahut feston ditëlindjen, artisti i madh i bën urimin emocionues 

I biri i Sabri Fejzullahut feston ditëlindjen, artisti i madh i bën

Ndoshta pak e dinë se këngëtari Sabri Fejzullahu, përveç Ermalit, ka edhe dy fëmijë nga martesa e parë, një djalë dhe një vajzë – Armendi dhe Adelina.

Së fundmi, Sabriu ka publikuar një foto me djalin e tij të madh, krahas së cilës i ka dedikuar fjalë mjaft të ndjera për ditëlindje.

“100 i festofsh i gëzuar me dinjitet me dituri me dashni punë të mbarë me respekt me edukatë me sinqeritet e me 100 epitete që i posedon Ti djali i babit”, ka shkruar këngëtari.

Kujtojmë se Armendi është djali i artistit nga martesa e tij e parë.

Sabri Fejzullahu i takon gjeneratës së vjetër të këngëtarëve i cili ka arritur që edhe në kohën e re të zë vendin e vet në muzikë. Ai ka bashkëpunuar gjithmonë me kompozitorët më të mirë të vendit. Ai gjithashtu ka luajtur në disa televizione dhe video-filma.

Më të lexuarat