BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Gossip

"I çmende sheikët"/ Moderatorja e njohur shqiptare pushime luksoze në Dubai (Foto)

"I çmende sheikët"/ Moderatorja e njohur shqiptare pushime

Megi Pojani, për publikun shqiptar njihet si aktore e cila ka marr pjesë në disa premiera filmi dhe një vajzë aktive në rrjete sociale, dhe tepër e ndjekur në Instagram.

Megi është ajo që bën ndryshimin në Instagram ku publikon foto e video sa provokuese aq edhe pa komplekse.

"I çmende sheikët"/ Moderatorja e njohur shqiptare pushime

Së fundmi bukuroshja ka treguar se ka udhëtuar drejt Dubait ku po kalon disa ditë luksoze pushimi.

"I çmende sheikët"/ Moderatorja e njohur shqiptare pushime

Në foto e fundit që ka publikuar komentet nga më të shumtat për sheikët nuk kanë munguar.

"I çmende sheikët"/ Moderatorja e njohur shqiptare pushime

"I çmende sheikët", thonë njëzëri ndjekësit e saj.

"I çmende sheikët"/ Moderatorja e njohur shqiptare pushime

"I çmende sheikët"/ Moderatorja e njohur shqiptare pushime

Më të lexuarat