BREAKING NEWS

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja Yuri Kim shfaqet si kurrë më parë (Pamjet)

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja
x

Gossip

I ‘çmendi’ të gjithë me daljet e saja seksi në ekran, nuk do ta besoni sesi dukej Kejvina Kthella shumë vite më parë (FOTO)

I ‘çmendi’ të gjithë me daljet e saja seksi në

Modelen Kejvina kthella jemi mësuar ta shikojmë bionde që në daljet e saja të para në ekran, por sjo nuk ka qene gjithmonë kështu.

Shumë vite më parë, atëherë kur ende s’kishte provuar të luante me flokët e saj dhe mbante akoma ngjyrën origjinale, Kejvina ishte një brune.

Me siguri jeni kuriozë të dini si dukej bukuroshja bjonde me një look totalisht ndryshe, ndaj Kejvina na e shoi vetë këtë kuriozitet.

Në InstaStory, modelja ka ndarë me ndjekësit një foto të shumë viteve më parë, atëherë kur ishte në fillimet e modelingut dhe dukej gjithashtu shumë ndryshe nga sot.

Kejvina shfaqet shumë e re, me flokët brune të mbledhura bisht dhe një trup shumë të tonifikuar dhe asokohe.

Ajo ka pozuar me dy vajza të tjera gjithashtu modele dhe duket se kanë qenë në një sfilatë, pasi mbajnë numra në bikinit e tyre.

I ‘çmendi’ të gjithë me daljet e saja seksi në

Fillimet e modeles janë në Itali, ku ka jetuar prej vitesh. Ajo është marrë me modeling që në moshën 14-vjeçare dhe ka punuar për agjenci të ndryshme në shtetin fqinj.

Mirëpo, fati e deshi të kthehej sërish në Shqipëri dhe të merrte famë të menjëhershme që me daljen e parë publike në emisionin “Xing me Ermalin”.

I ‘çmendi’ të gjithë me daljet e saja seksi në