Gossip

I çmendi të gjithë në ‘Tv Klan’, Kejvina Kthella na prezanton për herë të parë me prindërit dhe sapo na zbuloi nga e ka trashëguar bukurinë (FOTO)

I çmendi të gjithë në ‘Tv Klan’, Kejvina

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë shkakton bujë si me deklaratat, ashtu edhe me fotot që poston në rrjetet sociale.

Bukuroshja bionde është komentuar edhe për jetën private dhe deri më sot na kishte njohur me vëllain e motrën.

Mirëpo me foton e re të postuar në Instastory Kejvina ka prezantuar për herë të parë edhe prindërit. Modelja duket se e ka trashëguar bukurinë nga ata, pasi të dy prindërit janë shumë simpatikë.

Në foto Kejvina shfaqet edhe me vëllain teksa shkruan se mungon motra e saj.