BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

“I dashuri më tradhtoi pas 3 vitesh lidhje”, ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ tregon momentin delikat të jetës së saj private: Ja si e zbulova dhe çfarë i bëra! (VIDEO)

“I dashuri më tradhtoi pas 3 vitesh lidhje”, ish-konkurrentja e

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, Jasmin Kadriu, ka rrëfyer detaje nga jeta e saj private për emisionin ‘Glamour Zone’.

E pyetur nëse e kanë tradhtuar ndonjëherë, Jasmin tha se dikur ka pasur një lidhje 3-vjeçare dhe i dashuri e tradhtoi.

Madje, tradhtinë e tij Jasmin e mësoi nëpërmjet një komenti në Instagram.

 ‘Një vajzë kishte komentuar në foton e tij ‘My Baby’, atje nisa të zbuloja më tepër sepse nuk ishte normale. Ai më tha se e kishte shoqe por nuk e besova. Në fund rezultoi se ai më kishte tradhtuar dhe unë tradhtinë nuk e fal. Vajza që ai më tradhtoi e kishte bërë shumë të madhe, filloi të qante dhe më tha që ishte e dashuruar me të. I thash: Mbaje, por nuk do ta kesh gjatë. Në fund, pas 3 vitesh u ndamë.’, tha Jasmin.

Më të lexuarat