BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Gossip

“I doli sheshit”/ Partnerja e Ronaldos çmend rrjetin, zbulon pa dashur zonën intime

“I doli sheshit”/ Partnerja e Ronaldos çmend rrjetin, zbulon

Georgina Rodriguez ka ndezur rrjetin me një foto të publikuar së fundmi. Partnerja e yllit portugez, Cristiano Ronaldo, është shfaqur në një foto familjare në pishinë, por pa dashur ka zbuluar më shumë se ç’duhet.

Bukuroshja spanjolle ka zbuluar zonën intime dhe ky detaj është vënë re nga ndjekësit e vëmendshëm në rrjete sociale.

Epo, Georgina dinë si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

“I doli sheshit”/ Partnerja e Ronaldos çmend rrjetin, zbulon