BREAKING NEWS

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet nënkryetari që do të ketë kompetencat e kryetarit, ja kush emërohet

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet
x

Gossip

I duket vetja e vjetër? Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ festoi dje ditëlindjen dhe ja sa vjeç mbushi

I duket vetja e vjetër? Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’

Modetarorja Fjoralba Ponari dje festoi ditëlindjen dhe mbushi 26 vjeç, mirëpo la të kuptohej se tashmë ndihet “më e vjetër”.

Njësoj si për të gjithë ne, vitet po ikin pa kuptuar edhe për Fjoralbën, e cila duket se ka filluar të shqetësohet paksa për moshën e saj.

I duket vetja e vjetër? Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’