BREAKING NEWS

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj për Bashkinë e Tiranës, ma ka kërkuar baza

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj
x
BREAKING NEWS

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e naftës dhe benzinës

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek Avdylajt?”/ Zhdukja e Ervis Martinajt, RENEA zbarkon në këtë qytet

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek
x
BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x

Gossip

“I fiksuar pas pastërtisë”/ Djali i Miriamit dhe Albanit ka një ves dhe do të shkriheni së qeshuri kur të shihni se çfarë bën (FOTO)

“I fiksuar pas pastërtisë”/ Djali i Miriamit dhe Albanit

Këngëtarja Miriam Cani është dhe mjaft aktive në rrjete sociale me postime nga përditshmëria e saj. Por postimi më i fundit në Instastory është më i veçantë.

Këngëtarja ka postuar një foto të djalit, Duamit teksa fle gjumë dhe na tregon fiksimin e tij, që është furça e dhëmbëve të cilën ai e mban gjithmonë me vete madje edhe kur fle gjatë natës.

"Higjenën e gojës e kemi shumë fiksim. 10 herë në ditë nuk mjafton. E mbajmë furçën për siguri dhe në gjumë se si dihet natën", shkruan Miriami.

Në postimin e radhës, ajo thotë se Duami ka premisa për t’u bërë dentist, pasi furçën e dhëmbëve nuk e lëshon nga dora kudo ku shkon. “Dentist i të ardhmes”, shkruan Miriami.

“I fiksuar pas pastërtisë”/ Djali i Miriamit dhe Albanit

“I fiksuar pas pastërtisë”/ Djali i Miriamit dhe Albanit

Më të lexuarat