BREAKING NEWS

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim nga SPAK për presidentin, i kujtojnë bllokun 700 mijë euro dhe reformën në drejtësi

Deputetët e PS i përgjigjen Metës dhe kërkojnë hetim
x

Gossip

“I gjuajta me shkelma”/ Shqipe Hysenaj i lë të gjithë pa fjalë, tregon si e dhunoi fizikisht në mes të rrugës djalin që e përndiqte prej vitesh (VIDEO)

“I gjuajta me shkelma”/ Shqipe Hysenaj i lë të gjithë

Shqipe Hysenaj e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ ka rrëfyer marrëdhëniet e saj të komplikuara, e ndër të tjera një rast ku ngacmimi zgjati për disa vite, aq sa u kthye në bezdi për të.

Ester Bylyku: A ka kaluar ndonjë ngacmim në bezdi apo frikë për veten?

Shqipe Hysenaj: Ka patur disa raste. Dhe e keqja është që rastet e mia zgjasin me vite. Ka patur një rast, që djali nuk më ndahej në asnjë moment. Arriti dhe në frikë për veten, sepse më ndiqte në mes të natës. Një natë, në një rrugicë të Myslym Shyrit, u ktheva dhe fillova t`i gjuaja me shkelma. Aq mirë i ngjitën ato shkelma (qesh). Pastaj i thash vetes: ‘Mjaft se e teprove’. Por isha dhe më e vogël.

Ester Bylyku: Po ai të gjuajti?

Shqipe Hysenaj: Jo, për asnjë moment. Por prap vazhdoi të më ndiqte, në ditët në vazhdim.

Këtë moment, e gjeni në minutën 20:17 të intervistës:

Më të lexuarat