BREAKING NEWS

Ja ministrat që pritet të shkarkohen në vjeshtë, Majko e Lleshaj më të rrezikuarit, sondazhet fundosin shumicën e anëtarëve të kabinetit

Ja ministrat që pritet të shkarkohen në vjeshtë, Majko e
x

Gossip

“I iku truri”, aktori Olsian Bylyku tregon skenën e xhelozisë së të dashurës së tij dhe i lë të gjithë pa fjalë: Jemi zënë shumë gjatë! Më tha mos e prek!

“I iku truri”, aktori Olsian Bylyku tregon skenën e

Aktori shumë i pëlqyer për publikun, e tashmë edhe këngëtar, Olsi Bylyku ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në "Wake up". Gjatë emisionit, Olsi foli edhe për marrëdhënien e tij me Eglin dhe tregoi një rast kur ajo u bë xheloze.  

“I iku truri”, aktori Olsian Bylyku tregon skenën e

Olsi rrëfeu se e dashura e tij Egli është bërë xheloze gjatë xhirimeve të klipit "Diablo" dhe shkak ka qenë një modele bukuroshe, me të cilën ai do të kërcejë.

“I iku truri”, aktori Olsian Bylyku tregon skenën e

"Jemi zënë shumë gjatë xhirimeve të klipit të ri “Diablo” i cili pritet të dalë këtë javë. Kisha një modele, ishte shumë e bukur dhe protagonistja e klipit. Me të kisha një kërcim dhe Eglit i iku truri që nuk e prekja. I thashë: "Po thuaj mi gocë se e prek unë gjithë ditën"…pastaj u pendua se në dublën e radhës me tha qetësohu pak, mos e prek aq shumë", tregoi Olsi.

“I iku truri”, aktori Olsian Bylyku tregon skenën e