BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Gossip

U infektua nga koronavirusi, këngëtari i njohur shqiptar tregon ditët e vuajtjes dhe sakrificën që bëri bashkëshortja për të: Mora dhe oksigjen!

U infektua nga koronavirusi, këngëtari i njohur shqiptar tregon

Përhapja e shpejtë e koronavirusit ka paralizuar mbarë botën. Nga ky virus është prekur edhe këngëtari i njohur shqiptar Muhamet Sejdiu, i cili dje dha lajmin e mirën se tashmë është shëruar.

Në bazë të testeve, tashme Sejdiu bashkë me bashkëshorten kanë rezultuar negativë, që do të thotë se janë shëruar nga koronavirusi.

Mbrëmjen e djeshme, Sejdiu tha për RTV Dukagjini, se sot në ora 11:00 do të dilte nga Klinika Infektive.

Sejdiu thotë se dy ditë i ka pasur më të vështira ndërsa tjerat i ka kaluar më lehtë

“Kisha lodhje shumë dhe probleme me frymëmarrje. Kam marrë edhe oksigjen por jo për shumë kohë”, u shpreh ai.

Mes te tjerash ai tha se dy ditë ka qenë në gjendje më të rënduar. “Bashkëshortja ime ka qenë pak e prekur dhe ka mundur të lirohet më herët, por ka qëndruar bashkë me mua”, tha ai.

U infektua nga koronavirusi, këngëtari i njohur shqiptar tregon

Më të lexuarat