BREAKING NEWS

Përfundon takimi 1 orësh ‘kokë më kokë’ i Lulzim Bashës me ambasadorët e SHBA, BE dhe Britanisë

Përfundon takimi 1 orësh ‘kokë më kokë’ i
x

Gossip

I izoluar në shtëpi prej 15 ditësh sëbashku me bashkëshorten, dërgohet me urgjencë në spital aktori shumë i dashur për shqiptarët/ Dalin përgjigjet e testit

I izoluar në shtëpi prej 15 ditësh sëbashku me

Aktori turk Kivanç Tatlitug është dërguar në spital pas dyshimeve se është prekur nga Koronavirusi. Aktori ishte vetëkarantinuar me bashkëshorten e tij në një shtëpi në fshatin Kemerburgaz, por vetëm pak ditë pasi ishin zhvendosur aty, Kivanç nuk është ndjerë mirë dhe e kanë dërguar në spital. Dyshimet e para kanë qenë për koronavirus dhe aktorit i është bërë testi.

I izoluar në shtëpi prej 15 ditësh sëbashku me

Ai bëri një deklaratë për fansat duke i treguar çfarë ka ndodhur. "Përshëndetje të gjithëve, unë dhe bashkëshortja ime ishim mbyllur në shtëpi për 15 ditë. Megjithatë pas disa ankesave të mia, erdha në spital dhe mjekët më morën nën vëzhgim. Ju lutem mos u shqetësoni. Po pres përgjigjen e testit", shkroi aktori dhe në një postim të dytë tregoi se testi i kishte dalë negativ.

"Erdha në spital sepse kisha temperaturë të lartë dhe kollë, kam pneumoni në një zonë të mushkërive. Mora trajtimin dhe mësova se përgjigja për testin e Covid-19 ishte negative", shkruan Tatlitug.

I izoluar në shtëpi prej 15 ditësh sëbashku me

Më të lexuarat